Technologia

Praca programista

Każda praca ma swoje zalety i wady i każda ma swój poziom trudności. Dla wielu osób pisanie programów jest czymś ponad ich siły, ale nie jest to tak trudne, jak im się może wydawać. W rzeczywistości tworzenie programów to całkiem przyjemne zajęcie, które zainteresuje wiele osób. To znaczy najpierw musimy oczywiście przejść przez długa drogę.

Poznamy takie programy jak Java, Python, android, Będziemy uczyć się, jak stworzyć działająca aplikacje w każdym z nich. W tej drodze przyda nam się nieraz i nie dwa grafik, który pomoże nam popracować nad tym elementem naszej pracy. W końcu to, co zrobimy, ma nie być tylko funkcjonalne, ale również powinno zachwycać oczy.

Inaczej trudno będzie nam zdobyć klientów, którzy zapłaciliby za apkę. Warto też poznać takie rzeczy jak html czy arkusze stylów css. Może wydawać się niepotrzebne, ale przyda się podczas tworzenia stron internetowych. Na pewno w przyszłości zauważymy ich zalety, ale na razie skupmy się na podstawach i krok po kroku dążmy do czegoś większego.