Zdrowie i uroda

Maść laurowo konopna – pomoc na stany zapalne i bóle!

Prezentowany produkt to maść laurowo konopna, która jest fantastycznym preparatem jaki można używać w stanach zapalnych i bólach różnego pochodzenia. Jednak nie tylko! Ale powoli..

Na wstępie – to 20% maść laurowo konopna zawierająca w sobie aż 175mg CBD! Połączenie tego składnika z kremem laurowym daje iście podwójne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe jakie uzyskano przez podobne działanie tych dwóch darów pochodzenia naturalnego. Oznacza to, że maść jest jedną z najsilniejszych na rynku maści naturalnych na podobne przypadłości. Ze względu na ich działanie stosuje się ją w bólach mięśni, ścięgien czy stawów redukując znajdujący się tam odczyn zapalny i dyskomfort.

To naturalna alternatywa klasycznych leków przeciwbólowych, których zbyt częste stosowanie może mieć przykre efekty niepożądane ze strony układu pokarmowego i nie tylko. Bóle ścian żołądka, zwiększenie nadżerek i owrzodzeń może być bardzo bolesne w skutkach. Dlatego nie ma co ryzykować – wybór maści laurowo-konopnej będzie strzałem w dziesiątkę!

Charakterystyka produktu

Produkt może przynieść ulgę w cierpieniu i redukcję bolesnych obrzęków. Do najpopularniejszych dolegliwości na jakie stosuje się maść laurowo-konopną należą:

-Bóle mięśniowe

-Sztywności palców i nadgarstków

-Rwa kulszowa

-Ból bioder i kręgosłupa

-Opuchlizny nóg

To dzięki skorelowaniu działania przeciwzapalnemu i przeciwbólowemu można uzyskać tak spektakularne efekty. Przeciwzapalne właściwości maści zmniejszają obrzęk i stan zapalny, a przeciwbólowe działanie daje ogromną ulgę w cierpieniu redukując dyskomfort. Jednymi z najbardziej zadowolonych klientów są sportowcy, którzy po skręceniach bądź mocnym kontakcie z przeciwnikiem nie mogli dojść szybko do formy – maść laurowo konopna pomogła im w przyśpieszeniu regeneracji i wróceniu do pełnej sprawności oraz treningów

Co jeszcze kryją wyroby laurowe?

Maść laurowa to nie tylko przeciwzapalne i przeciwbólowe działanie, ale także rozkurczające! Dlatego stanowią idealny środek dla kobiet aby ulżyć im w cierpieniu podczas bolesnych bólów menstruacyjnych, które potrafią odebrać radość z życia. Z maścią laurowo-konopną nie musi tak być!

Jest ponadto z natury antyseptycznym środkiem, który niszczy na swojej drodze wirusy, bakterie czy grzyby. W połączeniu z wysoką tolerancją przez alergików krem może być z powodzeniem nakładany na oparzenia skórne redukując ich zaczerwienienie, odkażając ale i przynosząc ulgę w cierpieniu. Ze skaleczeniami jest podobnie – ponadto krem konopno-laurowy zredukuje ryzyko powstania nieestetycznych blizn co jest jego kolejnym atutem!

Podsumowanie

Jeśli szuka się sposobu aby zapobiec powyżej opisanym sytuacjom, który nie wpłynie negatywnie na zdrowie i organizm człowieka to maść konopno-laurowa jest wprost do tego stworzona! Wspaniale pachnie, dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Z pewnością jej stosowanie pomoże nie jednemu człowiekowi, który zmaga się z stanami zapalnymi i nawracającymi bólami. Skorzystaj z tego niesamowitego połączenia: olejek laurowy i olejek CBD!